Hakkımızda

fly Asansör

Kurumsal

2015 yılında Ünye merkezli faaliyete giren firmamız geniş ürün portföyü, kaliteli malzeme ve işçilik anlayışımızdan taviz vermeden asansör montajı, bakımı, revizyon ve mühendislik hizmetlerini sunmaktadır. CE ve TSE-HYB belgelerine sahip firmamız inşaat firmaları, resmi kurumlar ve özel şirketlerin hizmetindedir.

fly Asansör

Misyonumuz

Sektörde ihtiyaç duyulan her alanda var olarak, Profesyonel çalışma anlayışımız ile sizler hizmet sunmaktır.

fly Asansör

Vizyon

Bölgemizde; sektörümüzün paydaşları arasında en çok tercih edilen firmalardan bir olmak, bu sebeple alanımızın lider markası olma yolunda kurumsallaşarak sağlam adımlarla ilerlemektir.

Asansör Revizyon Hizmeti

Binanızdaki asansörler kullanım şartlarınada bağlı olarak belli bir ömre sahiptir. Diğer makinelerde olduğu gibi zamanla elektronik, mekanik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir.
Bu nedenle, asansörün güvenle kullanılabilmesi için gerekli elektronik ve mekanik aksamların yenilenmesi gereklidir. Bu noktada Ordu Bölgesinde Doğru Tercihiniz fly asansördür.

Asansör Arıza ve Bakım Hizmeti

Asasörlerinizi güven içinde kullanabilmek için periyodik olarak bakımlarını yaptırmalısınız. Bu bakımlar asansörlerinizin ve çevre birimlerinin daha uzun süre ve sağlıklı kullanılmasını sağlar.  Fly  Asansör tecrübeli bakım ekipleri ile asansörlerinizin bakımını yapar sizlere güvenle kullanmak kalır.
fly olarak olarak Ünye’de kurulu bakım, arıza ve servis ağımızla, hızlı ve kaliteli servis anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda; yılların tecrübesi ile yetiştirilmiş uzman bakım elemanlarımızla hizmet vermekteyiz

Asansör Montaj Hizmeti

Fly Asansör satışını gerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra montaj konusuna verdiği ehemmiyet de sınırsızdır. Montajını gerçekleştirdiği asansörlere belli bir süre garanti kapsamında servis hizmeti vermektedir. Montaj işlemleri uzman ekip ve mühendislerden oluşmaktadır. Oluşabilecek tüm problemleri önceden hesaplayan personelimiz sorunsuz bir asansör kullanımı için yapılması gereken tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir.